Zagospodarowanie skweru przy Elżbietankach, amunicja na wysypisku odpadów, rewitalizacja Dzikiej Ochli – to niektóre tematy Pulsu Miasta. Powiemy też o sytuacji w zielonogórskim szpitalu, gdzie przybywa pacjentów z koronawirusem, szczepieniach i transporcie osób niepełnosprawnych w mieście. Także o nowym peronie, który ma w przyszłości powstać na zielonogórskim dworcu PKP:
Puls Miasta 20.02.2021
- Marta Czechowska

fot. Janusz Życzkowski
- Categories: Puls Miasta
Powiązane treści
Do AZS-u dołączyła siatkarka z przeszłością w II lidze
Jakub Lesiński
24 czerwca 2026
MMPPK: Falubaz nie zdołał awansować do finału
Jakub Lesiński
24 czerwca 2026
Podsumowanie tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Falubaz ma nowego dyrektora
Jakub Lesiński
24 czerwca 2026
Miasto kontynuuje wsparcie lokalnych klubów sportowych
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Trwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Cezary Molenda nowym reżyserem korowodu winobraniowego
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Visit Zielona Góra przypomina o funkcjonowaniu Zielonogórskiej Karty Turysty
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026