Nowy rok zaczął się od dużego pożaru kamienicy przy ul. Wąskiej. I zapowiedzi inwestycji – na specjalnej konferencji prasowej dowiedzieliśmy się o planach związanych z budową obwodnicy zachodniej Zielonej Góry. Poznaliśmy też wyniki budżetu obywatelskiego miasta na 2022 rok, taryfy za wodę i ścieki, a zielonogórski szpital rozpoczął szczepienia dzieci w wieku 5-11 lat przeciwko koronawirusowi. Na koniec o akcji EKO Choinka, podczas której patrole porządkowe będą odbierać od zielonogórzan świąteczne drzewka, po to, aby wykorzystać je np. na terenach zielonych:
Puls Miasta 8.1. 2022
- Marta Czechowska

fot. Janusz Życzkowski
- Categories: Puls Miasta
Powiązane treści
Falubaz ma nowego dyrektora
Jakub Lesiński
24 czerwca 2026
Miasto kontynuuje wsparcie lokalnych klubów sportowych
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Trwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Cezary Molenda nowym reżyserem korowodu winobraniowego
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Visit Zielona Góra przypomina o funkcjonowaniu Zielonogórskiej Karty Turysty
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Były prezydent Zielonej Góry przed sądem. Nie przyznaje się do winy
Piotr Bakselerowicz
24 czerwca 2026
Potrąciła rowerzystę i straciła prawo jazdy
Aurelia Adaszyńska
24 czerwca 2026
Piotr Bujewicz w złotej drużynie podczas MŚ w Suhl
Marek Staniszewski
24 czerwca 2026