Igor Waliłko zakończył debiutancki i zaskakujący sezon w prestiżowej serii GT World Challenge Europe by AWS Sprint. O deszczu w Walencji i o tym jak się prowadzi ponad 500-konny samochód z niemalże zerową widocznością opowiadał na antenie RZG podczas Dobrego Początku Dnia.
Przepraszam, że tak wcześnie – Igor Waliłko
- Damian Muńko

- Categories: Przepraszam, że tak wcześnie
Powiązane treści
A.Miłoszewski - Zastal srebrny i co dalej?
Jacek Białogłowy
22 czerwca 2026
Najmłodsi mieszkańcy przywitali lato z Zielonogórskim Ośrodkiem Kultury [ZDJĘCIA]
Przemysław Kozubaj
22 czerwca 2026
Basket 4 Kids najlepszy w regionie w dwóch kategoriach
Jakub Lesiński
22 czerwca 2026
Zielonogórzanka straciła ponad 100 tysięcy złotych. Dała się nabrać fałszywym doradcom
Aurelia Adaszyńska
22 czerwca 2026
Zielonogórskie kluby sportowe apelują o stabilne finansowanie
Aurelia Adaszyńska
22 czerwca 2026
20-latek stracił prawo jazdy za jazdę motocyklem na jednym kole
Aurelia Adaszyńska
22 czerwca 2026
Dominika Skarupska siódma w strzeleckich MŚ juniorek
Marek Staniszewski
22 czerwca 2026
Wakacyjne atrakcje w bibliotece Norwida
Przemysław Kozubaj
22 czerwca 2026