Zielonogórzanie w wieku 40+ wciąż mogą skorzystać z pakietu badań profilaktycznych. Jak wskazują przedstawiciele lubuskiego NFZ, sporo mieszkańców, w codziennym biegu, zapomina o badaniu swojego zdrowia. W dzisiejszej rozmowie także o innych formach profilaktyki i kartach EKUZ, które mogą przydać się podczas wyjazdu za granicę:
Blisko Ciebie 2.3.2023
- Marta Czechowska

- Categories: Blisko Ciebie
Powiązane treści
Podsumowanie tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Falubaz ma nowego dyrektora
Jakub Lesiński
24 czerwca 2026
Miasto kontynuuje wsparcie lokalnych klubów sportowych
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Trwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Cezary Molenda nowym reżyserem korowodu winobraniowego
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Visit Zielona Góra przypomina o funkcjonowaniu Zielonogórskiej Karty Turysty
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026
Były prezydent Zielonej Góry przed sądem. Nie przyznaje się do winy
Piotr Bakselerowicz
24 czerwca 2026
Potrąciła rowerzystę i straciła prawo jazdy
Aurelia Adaszyńska
24 czerwca 2026