DOGRYWKA: Pepe się żegna, Zastal zaskakuje in plus, a Lechia in minus, Bielecki ma brąz

DOGRYWKĘ na 97,1 fm zaczynamy dziś od rozmów o oficjalnym zakończeniu kariery przez Piotra Protasiewicza i sobotnich mistrzostwach. Opowiada Jakub Lesiński z redakcji sportowej i jego rozmówcy – żużlowcy, ale też kibice Falubazu!

W II części Enea Zastal BC Zielona Góra po wielkim triumfie w PLK w wyjazdowym meczu z Treflem Sopot. Mamy trenerów i bohaterów meczu:

SKM Zastal grał w sobotę z KS 27 Katowice i awansował po zwycięstwie ze Ślązakami do II-ligowego playoffu:

Lechia ZG poległa 0-4 z rezerwami Górnika Zabrze w 3 lidze. Skąd tak słaby wynik, czy to tylko efekt czerwonej kartki kapitana, bramkarza – Wojciecha Fabisiaka w 50 minucie?

Pingpong na koniec – zawodnicy ZKS-u Palmiarni ZG wrócili z mistrzostwa Polski z jednym medalem. Podsumowujemy ten występ: