CIAN DUCROT Heaven
Irlandzki piosenkarz i autor tekstów Cian Ducrot powraca z nowym singlem 'Heaven’. To już kolejna zapowiedź jego debiutu – album 'Victory’ ma ukazać się 21 lipca.
Cian wielkimi krokami zbliża się do 7 mln słuchaczy na Spotify oraz 4,4 mln obserwujących na TikToku. Jego ostatnie single 'All For You’ i 'I’ll Be Waiting’ wspięły się na listy przebojów na całym świecie i pomogły mu zgromadzić ponad 300 mln streamów. Ostatnio wystąpił u boku Jonas Brothers podczas ich koncertu w Royal Albert Hall.
Artysta nieustannie czerpie inspirację z miłości i rodzinnych relacji. 'Heaven’ to opowieść o jego więzi z bratem.
– Chciałem stworzyć piosenkę, która mogłaby być śpiewana przez tysiące ludzi na stadionie i która łączyłaby wszystkich w tym wspólnym poczuciu miłości i euforii. Napisałem 'Heaven’ o mojej więzi z bratem, naszej miłości i wszystkim, przez co przeszliśmy. To moje podziękowanie dla niego i piosenka, z którą, mam nadzieję, dzięki miłości i więzi z rodzeństwem i rodziną, utożsami się wiele osób.
KELLY CLARKSON; STEVE MARTIN I Hate Love
Trzeci singiel z dziesiątego już studyjnego krążka Kelly – 'Chemistry’.
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre’.









RADIO ZACHÓD


