Igor Waliłko – 25-letni kierowca wyścigowy rozpoczął sezon w cyklu wyścigów ADAC GT Masters. O zmianie teamu, o prędkościach i temperaturze panującej w samochodzie zawodnik opowiada w rozmowie z Karoliną i Damianem.
Igor Waliłko, kierowca wyścigowy z Zielonej Góry
- Damian Muńko

- Categories: Przepraszam, że tak wcześnie
Powiązane treści
BCU "Budowlanka" podsumowuje cykl szkoleń
Jakub Mielcarz
25 czerwca 2026
Lubuscy pszczelarze o sezonie
Marta Czechowska
25 czerwca 2026
IMGW ostrzega przed upałem z temperaturą do 33 st. C w całym kraju
PAP
25 czerwca 2026
Jechał 160 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje „dziewięćdziesiątka”
Aurelia Adaszyńska
25 czerwca 2026
Falubaz ma nowego dyrektora
Jakub Lesiński
24 czerwca 2026
Miasto kontynuuje wsparcie lokalnych klubów sportowych
Jakub Mielcarz
24 czerwca 2026