DOGRYWKA: Zastal osłabiony i przegrywa z mistrzem; Lechia za 3; K.Kasperczak i sukces w Kairze; Wataha RC; piłkarki ręczne

DOGRYWKA na 97,1 fm zaczyna się dziś od koszykówki i Zastalu i jego meczu z Kingiem Szczecin – Zastal przegrał, grał bez AJ Englisha, który poleciał do USA, co wywołało duże kontrowersje wśród kibiców. Świetny mecz w ataku zagrał z kolei Paweł Kikowski i o tych sprawach rozmawiamy – z trenerami i zawodnikami.

Druga część to Lechia Zielona Góra i jej 2 wiosenny mecz w III lidze. Wygrany z Karkonoszami Jelenia Góra, a właściwie – jak to określił jedne z piłkarzy – przepchnięty przez Lechię.

Trzecia część programu to rozmowa z pięcioboistą ZKS-u Drzonków – Kamilem Kasperczakiem. Ledwie wrócił do Zielonej Góry z Kairu, gdzie osiągnął wielki sukces – 3 miejsce w Pucharze świata – a już był w Radiu Zielona góra i o tych zawodach opowiadał.

Rugby. Wataha Zielona góra zaczęła wiosnę, wygrała z KS Rugby Ruda Śląska 36-13.

Na koniec piłka ręczna i – niestety – porażka AZS-u UZ Zielona góra  II lidze piłkarek ręcznych z SPR-em Kępno. Rywal awansuje do I ligi!