STACH BUKOWSKI O Tobie
Stach Bukowski to charyzmatyczny artysta muzyczny, który z powodzeniem łączy indie rock, pop i alternatywę, tworząc unikalne, energetyczne brzmienie. Jego muzyka opiera się na mocnych gitarowych riffach i niepowtarzalnej rock’n’rollowej ekspresji, która szczególnie mocno wybrzmiewa podczas koncertów.
Stach Bukowski w nowym singlu łączy dwa światy – energię, dynamikę oraz tekstową intymność, bardzo osobisty przekaz. Jak sam mówi: – Od dłuższego czasu mam coraz lepsze relacje z moim przyjacielem 'na górze’. Czułem, że to odpowiedni moment, żeby przelać to na papier. Jest to mój osobisty hymn nie tylko na lato, ale chyba i cały rok.
Wraz z premierą singla, Stach Bukowski rusza w trasę koncertową 'Dla Ciebie tour’, które są zapowiedzią zbliżającej się płyty.
D4VD; HANNAH BAHNG L.O.V.E.U
d4vd zapowiedział poszerzoną edycję wydanego wiosną debiutanckiego albumu. Zapowiedzi wydawnictwa towarzyszy premiera nowego singla 'L.O.V.E.U’ z udziałem wschodzącej australijskiej artystki indie-popowej hannah bahng. Na początku miesiąca d4vd ogłosił, że hannah będzie wspierać go podczas zaplanowanych na ten rok australijskich koncertów. Fani przyjęli to z ogromnym entuzjazmem, zachęcając ten duet do rozwijania współpracy. Podobnie jak d4vd, hannah zbudowała oddaną społeczność i śmiało toruje sobie drogę na scenie indie-popowej.
’L.O.V.E.U’ łączy chwytliwy, radosny tekst i melodię z charakterystyczną dla d4vd lo-fi produkcją. Piosenka jest klasycznym duetem – d4vd śpiewa pierwszą zwrotkę, a hannah harmonizuje, po czym role się odwracają i to hannah przejmuje prowadzenie. Wyreżyserowany przez hannah teledysk pokazuje parę zakochującą się w letniej scenerii na plaży.
– Złapaliśmy z hannah wspólny vibe zaraz po spotkaniu na jednym z koncertów. Zafascynowało ją to, że tworzę muzykę na telefonie, więc zacząłem coś nagrywać, wysłałem jej i tak to się potoczyło. Jesteśmy z tego kawałka bardzo zadowoleni – przyznaje d4vd.
Polski koncert d4vd jest zaplanowany na 4 listopada. Artysta wystąpi w klubie Stodoła.
Więcej muzyki nie do przegapienia w piątki po godzinie 18.00 w audycji 'Same Dobre’.
