Stary Kisielin: potrącenie pieszej

fot. Pixabay

fot. Pixabay

Potrącenie w Starym Kisielinie. Na ul. Pionierów Lubuskich auto osobowe wjechało w starszą kobietę – to pierwsze informacje zielonogórskiej policji. Patrol jedzie na miejsce.

Wezwane zostały także służby medyczne.

Uwaga także na Szosie Kisielińskiej, gdzie zderzyły się dwa samochody. Zablokowany jest lewy pas ruchu w kierunku osiedla Pomorskiego. Kierowcy nie odnieśli obrażeń – zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Zielonogórscy policjanci dołączyli dzisiaj do wojewódzkich działań „Bezpieczny Pieszy” . Przeprowadzają kontrole w rejonach przejść dla pieszych, rozmawiają także z kierowcami o konieczności zachowania szczególnej ostrożności.

 

10.20 aktualizacja:

Potrącenie w Starym Kisielinie. Na ul. Pionierów Lubuskich auto osobowe wjechało w starszą kobietę, poszkodowana pojechała do szpitala. Do zdarzenia doszło na przejściu na pieszych. W tej chwili obowiązuje ruch wahadłowy.

Po zderzeniu 2 aut na Szosie Kisielińskiej nie ma już utrudnień w ruchu.

Exit mobile version