Letnie potańcówki ponownie ożywią pałacowy park w Starym Kisielinie

Popularne potańcówki przy pałacu w Starym Kisielinie wracają także tego lata. Organizatorzy podkreślają, że bawią się na nich nie tylko seniorzy, ale mieszkańcy w różnym wieku.

Jak mówiła w Radiu Zielona Góra Maria Idzikowska z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury, potańcówki stały się jedną z wizytówek tego miejsca:

Organizatorzy zapewniają, że są przygotowani również i w tym roku na ewentualne kaprysy pogody.

Terminy i szczegóły wydarzeń mają pojawić się w programie „Lata Muz Wszelakich”.

Maria Idzikowska była gościem Rozmowy o 9.

Exit mobile version