Zielonogórski Ośrodek Kultury zapowiada, że wakacje nie oznaczają przerwy w wydarzeniach.
Przez całe lato w Zatoniu i Starym Kisielinie odbędą się koncerty, wystawy, kino plenerowe oraz potańcówki.
– W Oranżerii w Zatoniu nadal będzie można oglądać wystawy artystów z całej Polski. Swoje prace pokaże tam między innymi Dariusz Miliński – mówiła w Radiu Zielona Góra Maria Idzikowska z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury:
– W Pałacu w Starym Kisielinie prezentowana jest wystawa Floriana Kohuta:
Szczegółowy program letnich wydarzeń zostanie wkrótce opublikowany w ramach „Lata Muz Wszelakich”.
Maria Idzikowska była gościem Rozmowy o 9.









RADIO ZACHÓD

