Montaż ławek czy utworzenie siłowni pod chmurką – to tylko niektóre z pomysłów na zagospodarowanie opuszczonego terenu przy ul. Foluszowej.
Na terenie dawnych ogródków działkowych odbyło się spotkanie w trakcie którego zastanawiano się w jaki sposób należy zmienić to miejsce.
– Potrzebujemy terenu do odpoczynku – przyznają mieszkańcy osiedla Zacisze:
Zdaniem Karoliny Walko, organizatorki konsultacji, teren nie wymaga dużych zmian:
– Teren wymaga uporządkowania – podkreśla radna Joanna Liddane:
Mieszkańcy chcą zgłosić swoje pomysły do najbliższej edycji budżetu obywatelskiego.
Przypomnijmy – pierwotnie na terenie dawnych ogródków działkowych miała powstać farma fotowoltaiczna, jednak po rozmowach z mieszkańcami, miasto zrezygnowało z tego pomysłu.









RADIO ZACHÓD










