Koncertem „Carmina Burana” Filharmonia Zielonogórska zakończy sezon artystyczny. W najbliższą sobotę (27.06) – Orkiestra Symfoniczna pod batutą Agnieszki Franków-Żelazny wykona monumentalne dzieło Carla Orffa.
Wraz z muzykami wystąpią m.in. soliści, Chór Filharmonii Zielonogórskiej oraz Chór Kameralny Fanaberia. Więcej o programie mówi Rafał Kłoczko, gospodarz instytucji:
Finałowy koncert sezonu miał tradycyjnie odbyć się w plenerze przed siedzibą Filharmonii Zielonogórskiej. Jednak z powodu fali upałów i w trosce o instrumenty organizatorzy zdecydowali o przeniesieniu wydarzenia do sali Miejskiego Centrum Muzyki.
Początek o godz.19.00.









RADIO ZACHÓD


