W „Konsolomanii” wracamy do Kolonii. Kultowego miejsca dla fanów gry „Gothic”. Dziś podzielimy się wrażeniami po kilkudziesięciu godzinach z tą grą, która doczekała się nowej wersji. O plusach i minusach „Gothic 1 Remake” powiedzą Piotr Kuśnierz i Krzysztof Filmanowicz. Za udostępnenie kodów recenzenckich dziękujemy PLAION.
