Piżamy, latarki i nocny spacer po lesie. Tak zapowiada się XI Nocny Spacer Pidżamowców, który odbędzie się w sobotę w sołectwie Sucha.
Uczestnicy spotkają się o godzinie 21.45 przy remizie OSP Sucha, a kwadrans później wyruszą na spacer leśnymi ścieżkami. Organizatorzy zachęcają, by na wydarzenie przyjść w piżamach, szlafrokach i kapciach oraz zabrać ze sobą latarki. Mile widziane będą także pluszowe misie i kocyki:
Zapraszał Paweł Wysocki, prezes OSP Sucha w Zielonej Górze.
Po spacerze zaplanowano ognisko z kiełbaskami, piżamowe karaoke, nocny turniej piłki nożnej na Orliku oraz wspólną zabawę z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą.
Wydarzenie organizuje Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza działająca przy OSP Sucha, we współpracy ze Stowarzyszeniem Dobry Start.
Udział w wydarzeniu jest otwarty dla całych rodzin.









RADIO ZACHÓD


