Dziś uczniowie rozpoczynają wakacje, a dla policjantów to początek wzmożonych działań. Zielonogórscy funkcjonariusze będą dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i turystów: na drogach, kąpieliskach oraz podczas letnich wydarzeń.
Jak zaznacza młodsza aspirant Anna Baran, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, wakacje to dla służb bardzo wymagający czas:
Młodsza aspirant Anna Baran była gościem Rozmowy o 9.









RADIO ZACHÓD


