Wakacje rozpoczęte. Zielonogórska policja rusza ze wzmożonymi działaniami

Fot. KMP Zielona Góra

Fot. KMP Zielona Góra

Dziś uczniowie rozpoczynają wakacje, a dla policjantów to początek wzmożonych działań. Zielonogórscy funkcjonariusze będą dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i turystów: na drogach, kąpieliskach oraz podczas letnich wydarzeń.

Jak zaznacza młodsza aspirant Anna Baran, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, wakacje to dla służb bardzo wymagający czas:

Młodsza aspirant Anna Baran była gościem Rozmowy o 9.

Exit mobile version