Występy artystyczne, możliwość zwiedzenia piwnicy i degustacje lokalnych wyrobów – trwa Święto Sali Szeptów. O godz. 18:30 rozpocznie się cykl dwóch koncertów, po których Zielonogórzanie wyruszą na spacer śladami procesów o czary.
Wydarzenie w piwnicy winiarskiej przy ul. Sowińskiego rozpoczęło się już w piątek, o czym mówi prezes Bartłomiej Gruszka:
Z racji wysokich temperatur Fundacja Tłocznia musiała zrezygnować z dzisiejszego spaceru o godz. 12:00. – Na dzisiejszy wieczór mamy jednak zaplanowanych sporo atrakcji – dodaje Bartłomiej Gruszka:
Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Święta Sali Szeptów jest bezpłatny.
