Tragiczne statystyki na początku lata. Zielonogórska policja apeluje do wypoczywających
W pierwszy dzień astronomicznego lata zielonogórscy policjanci przypominają o zasadach bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą. Tylko w sobotę (20 czerwca) ...









RADIO ZACHÓD













