Pływacy z Warszawy najlepsi w Lidze SMS

SMS Warszawa Bielany wygrał rozgrywane w Drzonkowie drugie zawody Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego. Pływacy ze stolicy triumfowali także w grudniu w pierwszej edycji, dzięki czemu zwyciężyli w całym cyklu. SMS Zielona Góra po dwóch rundach uplasował się na miejscu dziewiątym.

W piątek i w sobotę na 50 m pływalni w Drzonkowie pływacy z Warszawy zdobyli łącznie 2021 punktów. Drugie miejsce zajął SMS Warszawa Konwiktorska (1833 pkt)  a podium uzupełnili pływacy z SMS-u Lublin (1760, 50 pkt) . Zielonogórzanie zajęli dobre dziesiąte miejsce zdobywając 1136,5 pkt.

Finalnie zawody Ligi Szkół Mistrzostwa Sportowego wygrała ekipa SMS-u Warszawa Bielany (4064 pkt), wyprzedzając SMS Lublin (3599,5 pkt) i SMS Oświęcim (3590,5). SMS Zielona Góra z dorobkiem 2400,5 pkt na miejscu dziewiątym.