Miejskie przedszkola w Zielonej Górze szykują się do wakacji. W tym czasie placówki będą miały miesięczną przerwę w lipcu lub sierpniu. Kiedy będą zamknięte, dzieci mogą korzystać z dyżurów w przedszkolach zastępczych.
W przyszłości miasto chce wprowadzić całoroczny system działania miejskich przedszkoli – mówi Marek Kamiński, zastępca prezydenta Zielonej Góry:
Po tegorocznym naborze będzie obowiązywać nowa organizacja pracy przedszkoli. Placówki będą dłużej czynne:
W lipcu zamkniętych będzie 15 miejskich przedszkoli. Aby dziecko uczęszczało do placówki zastępczej, wcześniej rodzice musieli złożyć wniosek.
Polecamy
Letnie remonty w szkołach
Zielonogórskie szkoły szykują się do letnich remontów. Prace zostaną przeprowadzone praktycznie we wszystkich placówkach w mieście - zapowiada wiceprezydent Zielonej...
Czytaj więcejDetails









RADIO ZACHÓD







