Popularne potańcówki przy pałacu w Starym Kisielinie wracają także tego lata. Organizatorzy podkreślają, że bawią się na nich nie tylko seniorzy, ale mieszkańcy w różnym wieku.
Jak mówiła w Radiu Zielona Góra Maria Idzikowska z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury, potańcówki stały się jedną z wizytówek tego miejsca:
Organizatorzy zapewniają, że są przygotowani również i w tym roku na ewentualne kaprysy pogody.
Terminy i szczegóły wydarzeń mają pojawić się w programie „Lata Muz Wszelakich”.
Maria Idzikowska była gościem Rozmowy o 9.









RADIO ZACHÓD

