W dzisiejszym wydaniu magazynu „Nasza piłka” częściowo wychodzimy poza Zieloną Górę. Gościem programu jest Michał Grzelczyk – trener KP Świdnica, czyli mistrza A-klasy, grupy II i jednocześnie szkoleniowiec trampkarzy Lechii Zielona Góra, którzy w ubiegłym sezonie występowali jako młodszy rocznik pod szyldem TS-u Przylep. Rozmawiamy o minionym sezonie, przyszłości obydwu projektów, a także o mundialowych zmaganiach w Ameryce Północnej.
https://youtu.be/_4k-ijybY7w









RADIO ZACHÓD


