W lipcu pojedziemy odbudowanym wiaduktem na ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze.
Jak powiedział dzisiaj (3 czerwca) na antenie Radia Zielona Góra Paweł Tonder, zastępca prezydenta Zielonej Góry, trwają prace końcowe na obiekcie zachodnim:
Przypomnijmy, z początkiem grudnia 2024 roku, do użytku oddano odbudowaną, wschodnią nitkę wiaduktu na ul. Zjednoczenia. Odcinek ma blisko 340 metrów.
Wysłuchaj całej rozmowy:
„Nasze miasto, nasze sprawy” 3.06.2026
Dzisiaj w audycji "Nasze miasto, nasze sprawy" na pytania Zielonogórzan odpowiadał zastępca prezydenta Zielonej Góry Paweł Tonder. Mieszkańców interesował m.in. przejazd kolejowy na ul. Batorego przy ul. Langiewicza -...
Czytaj więcejDetailsPolecamy
Rewitalizacja nad rzeką – duży projekt w Nowogrodzie Bobrzańskim
Duża inwestycja w Nowogrodzie Bobrzańskim. Miasto dzięki unijnemu dofinansowaniu z urzędu marszałkowskiego zrewitalizuje teren dawnego kąpieliska nad rzeką Bóbr w...
Czytaj więcejDetails









RADIO ZACHÓD






