ZGK: Nie będzie podwyżek za odbiór odpadów

fot. Aurelia Adaszyńska

fot. Aurelia Adaszyńska

Mieszkańcy Zielonej Góry nie muszą obawiać się podwyżek opłat za odbiór odpadów.

Jak zapewniał na antenie Radia Zielona Góra prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej Mirosław Gruszecki, do końca 2026 roku stawki pozostaną bez zmian:

Jak zaznaczał prezes ZGK, na razie jest zbyt wcześnie, by mówić o ewentualnych zmianach cen w przyszłym roku.

Mirosław Gruszecki był dzisiaj gościem porannej rozmowy w Radiu Zielona Góra, jej zapis dostępny jest na rzg.pl.

Wysłuchaj całej rozmowy:

Exit mobile version