Mieszkańcy Zielonej Góry nie muszą obawiać się podwyżek opłat za odbiór odpadów.
Jak zapewniał na antenie Radia Zielona Góra prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej Mirosław Gruszecki, do końca 2026 roku stawki pozostaną bez zmian:
Jak zaznaczał prezes ZGK, na razie jest zbyt wcześnie, by mówić o ewentualnych zmianach cen w przyszłym roku.
Mirosław Gruszecki był dzisiaj gościem porannej rozmowy w Radiu Zielona Góra, jej zapis dostępny jest na rzg.pl.
Wysłuchaj całej rozmowy:
Mirosław Gruszecki, prezes ZGK
Gościem Aurelii Adaszyńskiej jest Mirosław Gruszecki, prezes ZGK https://youtu.be/-_SST7Ru1b8
Czytaj więcejDetailsPolecamy
ZGK zmienia organizację pracy z powodu upałów
Przed Zieloną Górą jeszcze co najmniej kilka bardzo gorących dni. W związku z wysokimi temperaturami Zakład Gospodarki Komunalnej zmienił organizację...
Czytaj więcejDetails









RADIO ZACHÓD






